Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
MIL-POP

Brend Menadžer (m/ž)

Podgorica
Podgorica
Oglas je aktivan do 04. maja
Ugovor na neodređeno/određenoPotrebno radno iskustvoPuno radno vrijeme

MIL-POP logo - Oglas za posao Brend Menadžer (m/ž) Podgorica Crna Gora

Kompanija Mil Pop D.O.O. raspisuje konkurs za radno mjesto:

Uslovi:

  • Stepen obrazovanja VŠS
  • Radno iskustvo od najmanje godinu dana na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje engleskog jezika - stepen B2
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Odlične komunikacione vještine
  • Logičko i inovativno razmišljanje
  • Spremnost na timski rad
  • Analitičke vještine
  • Organizacione sposobnosti

Nudimo:

  • Odlične uslove
  • Rad u dinamičnom timu

Opis posla:

  • Kreiranje strategije pozicioniranja brendova na tržištu
  • Istraživanje tržišta za brend
  • Kreiranje strategije prodajnih aktivnosti
  • Predlaganje, razvijanje, operativno praćenje i kontrola marketinških planova u skladu sa dogovorenom strategijom
  • Razvoj i unapređenje odnosa sa kupcima
  • Organizacija i preuzimanje svih neophodnih aktivnosti u cilju pružanja podrške timu za što efikasnije primjene marketing plana

Zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati na e-mail: pravna.sluzba@mil-pop.com

Kontakt: 067/180-544

Kandidati koji budu izabrani u uži krug, biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije.